TEATR W OBIEKTYWIE

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny

Kategorie konkursowe

KATEGORIE KONKURSOWE

AKTORZY – jest to kategoria stricte związana z fotografią teatralną. W jej zakres wchodzi wszystko co będzie odbywać się na scenie, jak również za kulisami. Pokaż nam jak widzisz TEATR z perspektywy widza, a jak wygląda on od kuchni.

WOKÓŁ FESTIWALU – Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku to nie tylko przedstawienia teatralne, ale również wydarzenia towarzyszące, jak np. bal dla artystów. Festiwal tworzą ludzie (wolontariusze, organizatorzy, publiczność), którzy mogą stać się inspiracją do stworzenia niepowtarzalnych fotografii. W tej kategorii do głosu dochodzi wszystko to, co dzieje się POZA przedstawieniami teatralnymi.

PORTRET – Festiwal wyzwala różne uczucia. Portret to kategoria, w której możesz nam to pokazać za pomocą swoich zdjęć. Głównym kryterium stworzenia tej kategorii jest portret emocjonalny.

ARTYSTYCZNE SPOJRZENIE – Każdy artysta-fotograf jest osobą niepowtarzalną i ma odmienne spojrzenie na otaczającą go rzeczywistość. Robiąc zdjęcia w tej kategorii pokaż nam jak widzisz festiwal wykorzystując charakterystyczne tylko dla siebie ujęcia i techniki.

MARZENIA – TEMAT PRZEWODNI SANS – Zadaniem uczestnika Konkursu jest przedstawienie tematu przewodniego tegorocznego festiwalu SANS, jakim są „MARZENIA”. Do tematu podczas festiwalu nawiązują występy artystów. Ocenie podlegać będzie sposób ujęcia tematu np. ukazanie wyjątkowej sceny, relacji międzyludzkich, sytuacji oddających temat przewodni –„MARZENlA”.

 

W każdej z w.w. kategorii zostaną wyłonione 3 najlepsze zdjęcia (odpowiednio: 1., 2. i 3. miejsce).

____
Jury wybiera również wyróżnienia – niezależnie od nadanych zdjęciom kategorii konkursowych.

Zdjęcie najtrafniej oddające IDEĘ działalności artystów z niepełnosprawnościami otrzyma Wyróżnienie Specjalne – tzw. wyróżnienie Grand Prix konkursu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: